بهترین بازی های بتل رویال

بهترین بازی های بتل رویال

تشخیص اینکه کدام بازی را بازی کنید، دشوار است.

بازی‌های بتل رویال عموماً شامل این می‌شود که بازیکنان به تنهایی یا به‌صورت تیمی به داخل نقشه می‌افتند، سلاح‌ها، زره‌ها و تجهیزات را به‌طور تصادفی در سراسر منطقه پراکنده می‌کنند و با بازیکنان دیگر در تلاش برای زنده ماندن می‌جنگند. این امر با بسته شدن نقشه بسیار دشوارتر می شود و به تدریج منطقه بازی را بیشتر و بیشتر محدود می کند. هدف ساده است: آخرین تیم (یا بازیکن) باشید.

ژانر بتل رویال از نام فیلم Battle Royale در سال 2000 نامگذاری شده است، اما قوانین و مفهوم کلی را می توان به مبارزات گلادیاتوری روم باستان و احتمالاً حتی قبل از آن ردیابی کرد.

البته تغییراتی در این موضوع وجود دارد و بازی‌های مختلف مکانیک‌ها، ویژگی‌های نقشه و انواع قوانین متفاوتی دارند تا آنها را منحصربه‌فرد کند، اما اگر با دیگری بازی کرده باشید، درک قوانین یکی از آنها سخت نخواهید بود. .

بنابراین اگر می‌خواهید وارد بازی‌های بتل رویال شوید، یا یک یا چند بازی را به خوبی می‌شناسید و می‌خواهید موارد دیگری را پیدا کنید که ممکن است علاقه شما را برانگیزد، اینها بهترین بازی‌های بتل رویال موجود در حال حاضر هستند.

 • بهترین قیمت ها، بسته ها، فروش ها و معاملات Xbox One
 • بهترین قیمت‌ها، بسته‌ها و معاملات PS4
 • ارزان‌ترین معاملات و قیمت‌های بسته نینتندو سوییچ

Apex Legends

Apex Legends لحظه بزرگی را در طول عمر ژانر بتل رویال رقم زد. این نشان می‌دهد که استادان تیرانداز اول شخص (FPS) Respawn وارد عرصه همیشه بسته می‌شوند، با تخصص در ژانر به Call of Duty 4 و Medal of Honor: Allied Assault، و القای Apex Legends با بهترین مبارزات و حرکت‌های دیده شده در بازی. ژانر. دسته. و آنها آن را از ناکجاآباد ، رایگان رها کردند. لحظه بزرگی بود.

در حالی که Fortnite انتظارات غیرواقع بینانه‌ای در مورد سرعت اختراع و به‌روزرسانی این بازی‌ها دارد، Respawn به تغییرات فصلی باارزش و تعداد مداوم قهرمانان جدید برای حفظ متا پایبند بوده است. این یک بازی فوق‌العاده سخاوتمندانه است و به شما این امکان را می‌دهد که قفل تمام قهرمانانش را با ارز درون بازی باز کنید تا نیازی به خرج کردن نداشته باشید، هرچند ممکن است کمی طول بکشد.

به صورت رایگان روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی موجود است.

Battlefield V: Firestorm

حالت Firestorm در Battlefield V یک حالت نبرد رویال است که ماه‌ها پس از انتشار به بازی اضافه شده است، که تیم‌های چهار نفره یا کمتر را می‌بیند که در حال دویدن در اطراف جزیره‌ای اسکاندیناوی در حال جابجایی سلاح‌ها، مهمات و وسایل اضافی در حین بسته شدن حلقه آتش هستند. این بهترین بازی جانی کش است. بازی

تبلیغات

از نظر مکانیکی، Firestorm بسیار بسیار شبیه Warzone است و یک گیمر کمتر بخشنده، نسخه Call of Duty را ریپ آف Battlefield می نامد. طبقات رتبه بندی اسلحه، مکانیک زره، و حتی ظاهر و احساس نقشه تقریباً مشابه هستند، اگرچه قرار گرفتن در جنگ جهانی دوم Firestorm در یک منطقه جدا شده عجیب، حس متمایزتری به Firestorm می دهد.

در پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی موجود است.

برای بازی Firestorm به Battlefield V نیاز دارید، آخرین قیمت آن را در زیر مشاهده کنید:

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone اصلی‌ترین بازی بتل رویال نیست (به مدخل Firestorm ما مراجعه کنید)، اما مطمئناً یکی از محبوب‌ترین‌ها است، زیرا نسخه مارس 2020 تعداد دانلودهای زیادی را به خود اختصاص داده است.

در Warzone شما عجله می‌کنید تا نقشه‌ای بزرگ پر از مکان‌های آشنا برای هر کسی که هر کدام از بازی‌های چندنفره Call of Duty را بازی کرده‌اند، در تیم‌های سه نفره یا کمتر در درگیری‌های عظیم 150 نفره بجنگید، که البته به این معنی است که تیم‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید با آنها برخورد کنید. چند ویژگی منحصر به فرد در مورد Warzone وجود دارد که آن را جالب می کند، مانند Gulag آن که به شما فرصتی دوباره ارائه می دهد و حالت های جایگزین آن که شما را در تلاش برای جمع آوری پول به جای کشتار می بیند.

به صورت رایگان روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه شخصی موجود است.

برای بازی Warzone نیازی به Call of Duty: Moden Warfare ندارید، اما افزونه رایگان بازی ممکن است شما را در حال و هوای بازی پایه قرار دهد، بنابراین قیمت آن را در زیر بررسی کنید:

بازی Fortnite Battle Royale

این اولین بازی نبرد رویال نبود، اما فورتنایت با مدل موفق بازی آزاد خود، این سبک را به شهرت رساند. مفهوم پایه فورتنایت ساده است (و شبیه به بسیاری از بازی های رویال دیگر) که در آن با 99 بازیکن دیگر مبارزه خواهید کرد. اما یک نقطه فروش قاتل دارد: ساختن.

هنگامی که در حال دویدن در اطراف نقشه فورتنایت هستید، مواد و همچنین سلاح هایی را انتخاب می کنید که به شما امکان می دهد دیوارها و رمپ بسازید. این به شما امکان می دهد نقشه را سریع تر طی کنید. از خود در طول نبردهای آتش محافظت کنید و به طور کلی از برتری نسبت به دشمن برخوردار شوید و به شما امکان می دهد آخرین بازمانده شوید.

به صورت رایگان روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، iOS، اندروید، مک و رایانه شخصی موجود است.

بازی Fortnite ممکن است رایگان باشد، اما می‌توانید باندل‌هایی را با ارز درون بازی و موارد دیگر خریداری کنید. قیمت آنها را در زیر بررسی کنید.

Forza Horizon 4: The Eliminator

(اعتبار تصویر: Microsoft Studios)

اگر صدای گلوگاه اگزوز را به تیراندازی و انفجار ترجیح می دهید، ممکن است از شنیدن اینکه Forza Horizon 4 حالت بتل رویال مخصوص به خود به نام «The Eliminator» دارد، تعجب کنید. 72 راننده در مسابقات سر به سر دیوانه وار با یکدیگر رقابت می کنند که تنها یک راننده می تواند پیروز شود. این فرمول محبوب آخرین نفر را تغییر می دهد زیرا برای برنده شدن باید توسط سایر بازیکنان بازی به چالش بکشید (و اغلب از به چالش کشیدن اجتناب کنید).

هر راننده ای با یک مینی کوپر 1965 شروع می کند و باید خودروهای بهتر را در اسرع وقت ایمن کند که به طور دوره ای به دنیا می آیند. قبل از یک بازیکن دیگر به افت برسید و می‌توانید بانگر خود را با یک سواری سریع‌تر تعویض کنید، که به طور قابل توجهی شانس شما را برای شکست دادن هر حریفی که شما را به مسابقه دعوت می‌کند افزایش می‌دهد.

مسابقات در وسط تفریح ​​شگفت‌انگیز Forza Horizon 4 در بریتانیا برگزار می‌شود. بنابراین انتظار داشته باشید که دیوارهای خشک زیادی به هم بریزند، درختان از آن اجتناب کنید و مناظر دیدنی و جذابی که به هر منطقه می‌روید – رکاب به فلز.

در ایکس باکس وان و رایانه شخصی موجود است.

برای بازی در حالت Eliminator به Forza Horizon 4 نیاز دارید، بهترین قیمت ها را در زیر بررسی کنید:

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

(اعتبار تصویر: PUBG Corporation،)

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که توسط پدر ژانر بتل رویال، برندان “PlayerUnknown” Greene ساخته شد، مسلماً اولین بازی بتل رویال کاملاً تحقق یافته بود. گرین قبلا مودهایی را برای بازی‌های دیگر بر اساس فیلم ژاپنی «Battle Royale» ساخته بود. با این حال PUBG اولین بازی کاملی بود که به شما اجازه می‌دهد برای «آخرین بازیکن ایستاده» بجنگید و راه را برای سایر بازی‌های این فهرست هموار کرد. .

تبلیغات

مسلماً PUBG بسیار شدیدتر از بازی هایی مانند Fortnite است. به جای مکانیک مانند ساخت و ساز، به مبارزات متکی است، اما اگر یک بازی رویال چالش برانگیز و خالص را ترجیح می دهید، PUBG احتمالاً در خیابان شما خواهد بود.

در پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، iOS و رایانه شخصی و به صورت APK در اندروید به صورت رایگان موجود است.

Slither.io

(اعتبار تصویر: Slither.io)

اگر به شما بگوییم که بهترین بازی تمام دوران هیچ ربطی به ویچرها یا گیاهان آتش، پورتال ها یا اپراهای فضایی ندارد، چه؟

اگر به شما بگوییم که در عوض، همه چیز به تغذیه یک کرم کوچک مربوط می شود، تا زمانی که به بزرگترین و قدرتمندترین کرمی که تا کنون زندگی کرده است، تبدیل شود، چه؟ پادشاهی در میان حبوبات، چنگیز کان نماتدها، که کرم‌های دیگر، کوچک‌تر، ضعیف‌تر و رقت‌انگیز را می‌خورد تا زمانی که همه پادشاهی‌های کرم‌ها به کرم قدرتمند منحصربه‌فرد تو تعظیم کنند؟ یک کرم که بر همه آنها حکومت کند و در تاریکی آنها را ببندد.

از طریق مرورگر و در iOS و Android به صورت رایگان در دسترس است.

تتریس 99

شما فکر نمی کنید تتریس و بتل رویال باید در یک جمله باشند، اما توسعه دهندگان تتریس 99، آکریا، مطمئناً به ما نشان دادند. Tetris 99 یکی از معدود بازی‌های موجود در این لیست است که در آن به حریفان خود شلیک نمی‌کنید، و کاملاً شیوه بازی با آن تترومینوهای رنگارنگ را دوباره ابداع می‌کند.

این بازی ای است که شما می شناسید و دوست دارید، اما در عوض با 99 بازیکن دیگر بازی می کنید. هدف این است که تا زمانی که ممکن است در بازی بمانید، و وقتی یک خط از تترومینوها را پاک می کنید، آنها را به سمت یکی از حریفان خود می فرستید تا سعی کند بازی آنها را به هم بریزد.

در نینتندو سوییچ موجود است

شما باید تتریس 99 را بخرید تا بتوانید آن را بازی کنید، بهترین قیمت ها را در زیر بررسی کنید:

تذکرات مهم:

بازی‌های بتل رویال یا حالت‌های بیشتری وجود دارد که ما فهرست نکرده‌ایم، یا به این دلیل که به اندازه کافی با آنها آشنا نیستیم تا بتوانیم آنها را پیشنهاد کنیم، یا به این دلیل که به خوبی موارد ذکر شده نیستند.

Call of Duty: Black Ops 4 حالت بتل رویال مخصوص به خود به نام Blackout دارد که می توانید آن را در Call of Duty Mobile نیز بازی کنید و به عنوان یک نسخه قبلی برای Warzone عمل می کند.

اگر چیزی متفاوت می‌خواهید، Mordhau یک بازی رایانه‌ای با مضمون قرون وسطایی با حالت بتل رویال است.

دو عنوان نسبتاً شناخته شده دیگر Realm Royale و Cuisine Royale هستند، نام‌های نسبتاً جدیدی که می‌توانند به خوبی جایگزین برخی دیگر از این لیست شوند.

در نهایت، تعداد زیادی بازی iOS و اندروید با مضمون بتل رویال وجود دارد که می‌توانید با جستجوی «battle royale» در اپ استور یا پلی استور آن‌ها را بیابید. رتبه بندی ستاره ها و نظرات آنها را بررسی کنید تا ببینید آیا آنها برای شما مناسب هستند یا خیر.

بهترین بازی های بتل رویال در یک نگاه

 • Apex Legends
 • Battlefield V: Firestorm
 • ندای وظیفه؛ منطقه جنگی
 • فورتنایت
 • Forza Horizon 4: The Eliminator
 • PlayerUnknown’s Battlegrounds
 • اسلیتریو
 • تتریس 99
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

دلیل بازگشت وجه