مسابقات قهرمانی دریای PMPL 2022

مسابقات قهرمانی دریای PMPL 2022

مسابقات قهرمانی دریای PMPL 2022 بهار: تیم ها، برنامه، استخر جوایز، و مکان تماشا

SEA Championship 2022 بهار در 10 ژوئن 2022 آغاز خواهد شد.

مسابقات قهرمانی دریای PMPL بهار 2022 بهار، نبرد نهایی منطقه دریا، قرار است از 10 ژوئن تا 12 ژوئن 2022 برگزار شود. این رویداد در کوالالامپور، مالزی برگزار خواهد شد و به صورت آفلاین برگزار خواهد شد.

در این مسابقات 16 تیم SEA در 18 مسابقه برای تعیین قهرمان شرکت خواهند کرد. این 16 تیم متشکل از پنج تیم تایلندی، چهار تیم مالزی، سه تیم از اندونزی و ویتنام و یک تیم از تایوان هستند. 12 تا از این تیم ها از طریق نبردهای PMPL مربوطه خود موفق شدند، در حالی که سه تیم از طریق SEA Play-ins واجد شرایط شدند .

تیم های واجد شرایط برای مسابقات قهرمانی دریای PMPL بهار 2022

1. HAIL Esports (تایلند)

2. بی نهایت (تایلند)

3. Tong Jia Bao Esports (تایوان)

4. Vampire Esports (تایلند)

5. بیکن تایم (تایلند)

6. TEM Entertainment (تایلند)

7. ION Esports (اندونزی)

8. Evos Reborn (اندونزی)

9. RRQ Ryu (اندونزی)

10. راز تیم (مالزی) (دعوت شده)

11. اتحاد یودو (مالزی)

12. Dingoz Esports (مالزی)

13. افسانه فرنگ (مالزی)

14. بازی باکس (ویتنام)

15. D’Xavier (ویتنام)

16. BN United (ویتنام)

تیم هایی که باید مراقب آنها بود

تیم Secret ، مدافع عنوان قهرمانی، مستقیماً به این رویداد دعوت شده است. این تیم در PMPL مالزی عملکرد ضعیفی داشت و در فینال در رده پانزدهم قرار گرفت. این تیم در مراحل لیگ نیز دست و پنجه نرم می کرد و دفاع از عنوان قهرمانی برای آنها کار بزرگی خواهد بود.

تیم بیکن از تایلند ثابت ترین تیم منطقه بود و با اختلاف چند امتیاز قهرمانی را از دست داد. این بار، آنها با تلاش بیشتر، جام را هدف قرار خواهند داد. تیم اینفینیتی که در سال 2021 تسلط داشت نیز به دنبال بهترین عملکرد خود در مسابقات قهرمانی خواهد بود.

ION، Evos، و RRQ Ryu همگی عملکردهای پویایی در PMPL در مراحل مختلف نشان داده‌اند و همگی پتانسیل بالایی برای برنده شدن دارند. تیم های ویتنامی همیشه در مسابقات جهانی بالاتر از وزن خود ضربه زده اند اما این بار دوست دارند به عنوان قهرمانی بروند.

تیم محبوب اندونزیایی Bigetron RA نتوانست به مسابقات قهرمانی برسد زیرا عملکرد بدی در Play-Ins داشت. این تیم در PMPL اندونزی چهارم شد و به مسابقات Play-ins راه یافت، که از این میان تنها سه تیم برتر به این رویداد راه یافته اند. در مسابقات قهرمانی پاییز 2021 نایب قهرمان شد.

Faze Clan که در مسابقات قهرمانی 2021 نایب قهرمان دوم شد نیز نتوانست به مسابقات راه پیدا کند. این تیم در SEA Play-Ins سیزدهم شد.

این رویداد دارای جوایز عظیم 150 هزار دلاری است و در کانال رسمی PUBG Mobile Esports YouTube به صورت زنده پخش خواهد شد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

دلیل بازگشت وجه