پخش زنده PMWI 2022 به همه زبان ها به جز هندی!

 PMWI 2022 به زبان هندی پخش نمی شود؟

اولین تورنمنت جهانی PUBG Mobile، PMWI 2022، قرار است از امروز آغاز شود. در این مسابقات تعدادی از بهترین استعدادها در سراسر جهان حضور خواهند داشت که برای رقابتی جدی و نفس گیر در صحنه جهانی مبارزه خواهند کرد.

این مسابقات در دو روز آخر هفته برگزار خواهد شد. در حالی که رویداد اصلی (از امروز) در 13 آگوست به پایان می رسد، و پس از آن رقابت Showdown بین 18 و 20 اوت برگزار می شود.

مانند مسابقات قبلی، پخش زنده برنامه به چندین زبان از طریق تلویزیون پخش خواهد شد. طرفداران می توانند به زبان مورد علاقه خود (به جز هندی) یک زبان را انتخاب کنند.


طرفداران پابجی در هندوستان ناراحت و خشمگین شدند زیرا PMWI 2022 به زبان هندی پخش زنده نمی شود!

سازمان دهندگان مسابقات اخیراً از رسانه های اجتماعی خود استفاده کرده اند تا زبان های پخش مختلف را اعلام کنند. این مسابقات در کانال های رسمی یوتیوب و فیس بوک PUBG Mobile esports به صورت زنده پخش می شود.

بازیگران زبان های مختلف، از جمله انگلیسی، پرتغالی، بنگالی، اردو، ترکی و بسیاری دیگر، برای افزایش کیفیت پخش زنده مسابقات به عنوان دوبلر و صدا پیشگی اعلام امادگی کردند.

با این حال، کاملاً شوکه آور و تعجب برانگیز بوده که پخش زنده هندی در لیست قرار نگرفته، و باعث خشم و ناامیدی در بین طرفداران پابجی  هندی زبان که عاشق این بازی هستند شده. نکته قابل توجه این است که جریان هندی در مسابقات قبلی بینندگان زیادی را جذب کرده است، حتی بیشتر از هر زبان منطقه ای دیگر.

بازیگر محبوب چند زبانه اوشن شارما نیز در مورد این موضوع توییت کرد و اشاره کرد که از دست دادن بازیگری در مسابقات PUBG Mobile ناامیدکننده است.

عدم دریافت بازیگری در رویداد S-tier قطعا ضربه بزرگی برای من است، اما همانطور که همه ما وضعیت فعلی بازی را می دانیم و همه چیز حساس است… اگر فرصت بازیگری را داشتیم، دوست داشتیم بخشی از پلن داستان باشیم.

به زودی به میز بازمی گردم❤️

با این حال، به گفته وی، حذف BGMI از لیست Google Play و اپ استور و سناریوی مربوط به آینده بازی در کشور بود که برگزارکنندگان را وادار کرد که بازیگران هندی را از مسابقات حذف کنند. لازم به ذکر است که هیچ بیانیه رسمی از Krafton در این مورد وجود ندارد.

طرفداران هندی نیز ناراضی هستند زیرا نمی توانند به پخش کننده های BGMI مورد علاقه خود در مهمانی های تماشا بپیوندند زیرا برگزارکنندگان، پخش کننده ها را از انجام این کار منع کرده اند.


تیم های شرکت کننده در PMWI 2022 آینده

PMWI آینده با رویداد اصلی خود از امروز آغاز خواهد شد. هجده تیم واجد شرایط برای کسب عنوان ارزنده و 2 میلیون دلار مبارزه خواهند کرد.

در اینجا نگاهی به 18 طرف شرکت کننده در رویداد اصلی PUBG Mobile World Invitational 2022 داریم:

 1. Aton Esports (LATAM)
 2. Back2Back (آمریکای شمالی)
 3. بازی باکس (ویتنام)
 4. گربه‌های وحشی DenizBank (ترکیه)
 5. دونات USG (ژاپن)
 6. Damwon Gaming (کره جنوبی)
 7. Morph GGG (اندونزی)
 8. کهکشان نیگما (عربستان)
 9. بازی Regan.S (چین)
 10. استالوارت اسپورت (آسیای جنوبی)
 11. تیم فالکون (دعوت ویژه)
 12. تیم سول (هند)
 13. TJB Esports EU (اروپا غربی)
 14. Vampire Esports (تایلند)
 15. تیم بازی های مجازی (آفریقا)
 16. Vivo Keyd (برزیل)
 17. 4رقیب (MY/SG/PH)
 18. 52 ورزش (پاکستان)

مسابقات Afterparty Showdown شاهد مبارزه 12 تیم برای جایزه یک میلیون دلاری خواهد بود. در حالی که هفت تیم با کسب آرای هواداران، دعوت‌های ویژه و تورنمنت‌ها به این رویداد راه یافته‌اند، بقیه ۵ تیم برتر رویداد اصلی خواهند بود.

12 تیم شرکت کننده در زیر لیست شده اند:

 1. 7SEA Esports (هند)
 2. یک تیم دعوت شده ویژه
 3. Deadeyes Guys (آسیای جنوبی)
 4. Bigetron RA (آسیای جنوب شرقی)
 5. رعد (خاورمیانه و آفریقا)
 6. Alpha 7 Esports (آمریکا)
 7. S2G Esports (اروپا)
 8. رویداد اصلی شماره 1
 9. رویداد اصلی شماره 2
 10. رویداد اصلی شماره 3
 11. رویداد اصلی شماره 4
 12. رویداد اصلی شماره 5

باید دید باتوجه به حساسیت های موجود،تیم‌های هندی، Team Soul و 7Sea Esports در PMWI 2022 چگونه عمل خواهند کرد.

 ت

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه