گیمر : نحوه تبدیل شدن به یک پرو

در حال بارگذاری ویدئو ...

گیمر به کسی گفته میشود که به صورت حرفه ای یا برای تفریح بازی های یارانه ای انجام میدهد. تحقیقات نشان میدهد که این روزها اکثر افراد جامعه به نحوی گیمر هستند. در مقاله های قبلی به صورت اختصاصی به شما بازی های مختلف را آموزش میدادیم اما در این مقاله میخواهیم درباره کلیت گیمر بودن و نکات آن توضیح دهیم.

اولین نکته گیمر بودن این است که در بازی ها تمرکز کنید. برای مثال اگر بازی های استراتژیک بازی میکنید رول خود را انتخاب کنید و در آن حرفه ای شوید. رول های دیگر بازی را نمیخواهد به صورت کامل بشناسید کافی است فقط به صورت گذری آن ها را یاد بگیرید تا فقط از آن ها شناخت داشته باشید. یا اگر بازی های شوتر بازی میکنید فقط سعی کنید یک سبک از تفنگ را بازی کنید چون حرفه ای بودن در یک سبک بهتر از حرفه ای نبودن در هیچ سبکی است.

برای تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای میتوانید بازی افراد حرفه ای را ببینید. شما میتوانید با استفاده از آموزش های موجود در این اینترنت نکات بسیار زیادی از بازی ای که انجام میدهید یاد بگیرید. همچنین شما میتوانید با استفاده از پلتفرم هایی همچون توییچ بازی افراد حرفه ای را ببینید و نحوه بازی آن ها را یاد بگیرید. این کار تا حد زیادی به شما برای بهتر شدن کمک میکند.

یکی از نکاتی که گاهی گیمر ها به آن توجهی ندارند سلامت است. شما باید به سلامت خود اهمیت دهید. گاهی به خودتان استراحت دهید و برای خود وقت بگذارید.استراحت کردن به شما در تمرکز کردن هنگام بازی تا حد زیادی کمک میکند و شما میتوانید بهتر بازی کنید. مخصوصا خواب کافی میتواند تا حد بسیار زیادی روی این مسئله تاثیر بگذارید. حرفه ای ترین به پلیرها همیشه به مقدار خواب خود اهمیت میدهند تا موقع بازی بتوانند تا جایی که میتوانند تمرکز داشته باشند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه