PUBG Mobile Pro League (PMPL) پاییز 2022 اندونزی

PUBG Mobile Pro League (PMPL) پاییز 2022 اندونزی
PUBG Mobile Pro League (PMPL) پاییز 2022 اندونزی: تیم‌ها، قالب، نقشه جدید، زمان‌بندی و موارد دیگر

 

پاییز PMPL اندونزی 2022 از 20 ژوئیه آغاز خواهد شد.

 

فصل پاییز لیگ حرفه ای PUBG Mobile (PMPL) 2022 اندونزی چند روز دیگر آغاز می شود. این فصل برای همه تیم های رقیب بسیار مهم خواهد بود زیرا آخرین فرصت آنها برای تثبیت موقعیت خود در رده بندی منطقه ای PMGC خواهد بود.

پاییز PMPL اندونزی 2022 از 20 جولای تا 28 آگوست برگزار می شود و در دو مرحله لیگ و فینال بزرگ برگزار می شود. مرحله سه هفته ای لیگ تا 7 آگوست ادامه خواهد داشت، در حالی که فینال بزرگ سه روزه از 26 تا 28 آگوست برگزار می شود.

این رویداد همان الگوی فصل بهار را دنبال خواهد کرد، اما این بار، Tencent نقشه Livik را برای اولین بار در یک تورنمنت رسمی ورزش های الکترونیکی معرفی کرده است. . نقشه همچنین از سیستم نقاط متفاوتی پیروی می کند. پس از هر هفته، 12 تیم برتر در یک مسابقه در لیویک برای کسب امتیاز پاداش به رقابت می پردازند.

در مجموع بیست تیم از PMPL 2022 بهار به مرحله لیگ دعوت شده اند و در پنج گروه تقسیم شده اند. در این مرحله، تیم‌ها بر اساس رتبه‌بندی هفتگی‌شان امتیازات پاداش جمع‌آوری می‌کنند و 16 تیم برتر بر اساس امتیاز کلی جایزه به فینال بزرگ راه پیدا می‌کنند.


تیم های دعوت شده برای PMPL 2022 پاییز اندونزی

اینها تیم هایی هستند که به PMPL 2022 پاییز اندونزی دعوت شده اند:

 1. شکل GGG
 2. اووس دوباره متولد شد
 3. RRQ RYU
 4. بیگترون RA
 5. NFT Sports
 6. Voin Esports
 7. Alter Ego Limax
 8. هاله ورزشی
 9. 21 ورزش
 10. Onic Esports
 11. دگم پیدایش
 12. GPBR Esports
 13. HFX Esports
 14. بوم اسپورت
 15. GPX
 16. بازی Skylightz
 17. GNW 88
 18. شناسه گیک فام
 19. DG Esports
 20. دیوا یونایتد

چهار تیم برتر از فینال های بزرگ واجد شرایط مسابقات پاییز قهرمانی دریای PMPL خواهند بود، در حالی که تیم های رتبه های پنجم تا هفتم به مسابقات SEA Play-Ins راه خواهند یافت.


توزیع امتیاز برای نقشه لیویک

توزیع نقاط برای این نقشه به شرح زیر است:

اول – 10 امتیاز

دوم – 6 امتیاز

سوم – 5 امتیاز

چهارم – 4 امتیاز

پنجم – 3 امتیاز

ششم – 2 امتیاز

رتبه هفتم – 1 امتیاز

مقام هشتم – 1 امتیاز

رتبه نهم تا پانزدهم – 0 امتیاز

فصل قبلی PMPL توسط ION Esports برنده شد، که تیم خود را در 27 ژوئن منحل کرد. Morph GGG فهرست سابق ION Esports را برای فصل پاییز امضا کرده است. این تیم همچنین به دعوتنامه جهانی PUBG Mobile World دعوت شده است که قرار است از 11 تا 20 آگوست برگزار شود.

Evos Esports در فصل بهار نایب قهرمان شد و همچنین یکی از مدعیان برتر رویداد پاییز خواهد بود. RRQ RYU و Bigetron RA به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند.

با این حال، بیگترون مدت زیادی است که در فرم خوبی قرار ندارد و هواداران آنها انتظارات زیادی برای بازگشت در این فصل دارند. این تیم با دو بازیکن جدید، Misery و GenFos، برای این رویداد قرارداد امضا کرده است، زیرا ستاره آنها uHigh به Geek Fam مالزی برای پاییز PMPL MY/SG/PH قرض داده شده است.


 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

دلیل بازگشت وجه