درباره بازی ماهی مرکب

در نمایش نتفلیکس Squid Game، در مجموع 456 نفر که در بدهی غرق شده‌اند، می‌پذیرند که شش بازی کودکانه را برای یک جایزه وسوسه‌انگیز انجام دهند، اما ریسک‌ها کشنده است. این نمایش اکنون در بیش از 80 کشور جهان در رتبه اول قرار دارد.

5 بازی برتر “بازی ماهی مرکب” الهام گرفته شده برای بازی در تلفن همراه

همه نمی خواهند نمایش را روی صفحه نمایش خود تماشا کنند. برای کسانی که می‌خواهند بازی‌های مرگبار بقا را روی موبایل خود تجربه کنند، فهرستی از پنج انتخاب برتر خود در مورد یک عنوان موبایل بر اساس سریال محبوب نتفلیکس آماده کرده‌ایم.

1. بازی ماهی مرکب سه بعدی

اولین انتخاب ما از شرکت توسعه دهنده ترکیه Click Game Studio است . آنها عنوان جدید خود Squid Game 3D را منتشر کرده اند که به بازیکنان اجازه می دهد بازی های مرگبار را روی موبایل تجربه کنند. با وجود داشتن گرافیک مناسب، بازی فاقد کنترل است.

در حال حاضر، Squid Game 3D دارای سه بازی است که عبارتند از: چراغ قرمز، چراغ سبز، پاپگی (آب نبات لانه زنبوری) و تیله ها که در 9 قسمت سریال به نمایش در می آیند. به زودی بازی های بیشتری اضافه خواهد شد. به طور کلی، صرف زمان برای آن بسیار ساده و چالش برانگیز است. توجه کن زنده باش


2. بازی ماهی مرکب – چالش بقا

این در رتبه دوم لیست ما قرار دارد. بازی Squid – Survival Challenge توسط NETMARBLE EMEA توسعه یافته است. بازی دارای مراحل کاملاً جذابی از نمایش است. از ورق زدن Ddakji (بازی سنتی کره ای) گرفته تا بازی Squid، این عنوان همه چیزهایی را دارد که یک بازیکن برای آزمایش مهارت های خود نیاز دارد. The Squid Game – Survival Challenge با انیمیشنی ساده و در عین حال رنگارنگ ارزش دانلود را دارد. از اینجا قابل دانلود است.


3. بازی ماهی مرکب – برنده یا بمیر!

بازی ماهی مرکب – برنده یا بمیر!

نام گویای همه چیز است. توسعه یافته توسط Superhero City ، بازی Squid Game – Win or Die! دو انتخاب برای بازیکنان باقی گذاشته است. یا جان خود را برای پیروزی به خطر بیندازند یا فقط بمیرند. ویل با فراهم کردن فرصت‌هایی برای زنده ماندن و تغییر مسیر زندگی‌شان با جایزه برنده، بازیکنان خود را به چالش می‌کشد. اگر غریزه بقا با قلاب یا کلاهبردار را نداشته باشند، اصلا زنده نمی مانند! اگر فردی ریسک پذیر است، باید در این عنوان بقا شیرجه بزند و سعی کند بدون کشته شدن خود برنده شود.


4. بازی ماهی مرکب – چراغ قرمز چراغ سبز

بازی ماهی مرکب

اولین بازی از سری بازی های Squid، Red Light Green Light در این بازی به نمایش گذاشته شده است. یک عروسک آوازخوان کنترل کننده بازی است. وقتی آواز می خواند و پشتش را برمی گرداند، بازیکنان می توانند به جلو حرکت کنند. اگر او بچرخد و ببیند که آیا کسی در حال حرکت است یا خیر، یک سوراخ در سینه‌اش به بازیکن تعلق می‌گیرد. به این سادگی که به نظر می رسد نیست.


5. بازی ماهی مرکب

شرکت توسعه دهنده مستقل روسی Podscriptom همین چند روز پیش این عنوان را به فروشگاه گوگل پلی آورد. بازیکنان را به چالش می کشد تا دعوت به شرکت در بازی های مرگبار را بپذیرند. «بازی ماهی مرکب» دارای نور قرمز، چراغ سبز، لانه زنبوری قندی، طناب کشی، سنگ مرمر، سنگ پله های شیشه ای، و بازی ماهی مرکب است .

نظر شما در مورد 5 بازی برتر شبیه به بازی Squid چیست؟