فینال‌های بزرگ بهار PMPL 2022 اندونزی

فینال‌های بزرگ بهار PMPL 2022 اندونزی

فینال‌های بزرگ بهار PMPL 2022 اندونزی: تیم‌های واجد شرایط، قالب، برنامه و موارد دیگر

فینال بهار PMPL 2022 اندونزی در 22 آوریل آغاز خواهد شد.

مرحله لیگ PUBG Mobile Pro League (PMPL) اندونزی بهار 2022 اخیراً به پایان رسید. فرمت جدید مراحل لیگ و امتیازات پاداش هفتگی موفقیت بزرگی بود.

فینال لیگ حرفه ای که قرار است از 22 تا 24 آوریل برگزار شود، در کانال یوتیوب/فیس بوک صفحه PUBG Mobile اندونزی پخش خواهد شد. سه تیم برتر در فینال ها مستقیماً به مسابقات قهرمانی دریای PMPL راه می یابند و واجد شرایط دریافت جایزه 150 هزار دلاری خواهند بود. تیم های رده بندی 4-6 در مسابقات SEA Championship Play-ins به رقابت خواهند پرداخت.


تیم های واجد شرایط برای فینال بهار PMPL

گروه هایی که در این مسابقات شرکت خواهند کرد عبارتند از:

 1. NFT Sports
 2. ION Esports
 3. Alter Ego Limax
 4. RRQ RYU
 5. اووس دوباره متولد شد
 6. منطقه ورزشی
 7. بیگترون RA
 8. باحسن نیت
 9. Skylightz Gaming Reverse Blue
 10. من می توانم Victory88
 11. دگم پیدایش
 12. Onic Esports
 13. قربانی 365
 14. بوم اسپورت
 15. GPX
 16. هاله ورزشی

در مرحله لیگ 20 تیم حضور دارند که 16 تیم برتر به فینال راه پیدا می کنند. NFT Esports، علیرغم اینکه در رده بندی لیگ صدرنشین نبود، به لطف عملکرد ثابت خود، صدرنشین دور پاداش بود. ION Esports در صدر رده بندی لیگ قرار گرفت و میانگین عملکرد آنها در هفته پایانی دلیلی شد که آنها مجبور شدند به رتبه دوم بسنده کنند.

با وجود شروع کند، RRQ Ryu در جایگاه چهارم قرار گرفت و Evos Reborn مورد علاقه طرفداران پنجم شد. Bigetron RA یک مرحله متوسط ​​​​لیگ داشت زیرا آنها رتبه ششم را اشغال کردند در حالی که GPX و Aura به سختی به فینال راه یافتند.

Geek Fam، BMW88 DG Esports و Dewa United چهار تیم انتهای جدولی هستند که از این رویداد حذف شده‌اند.

ایووس ردفیس با 86 فرگ برترین فرفر در مراحل لیگ بود و پس از آن RRQ نرپهکو با 81 فرگ در رده های بعدی قرار گرفت. نرپهکو به عنوان MVP مراحل لیگ نیز معرفی شد. Bigetron Zuxxy در رتبه هفتم با 75 کشتن به لیست 10 نفر برتر راه یافت.

Bigetron مورد علاقه طرفداران به دنبال اجرا در فینال خواهد بود. این تیم که به‌عنوان یکی از بهترین تیم‌های جهان شناخته می‌شود، در چند ماه گذشته ثابت نبوده است، زیرا نتوانستند به فینال بزرگ PMGC 2021 راه پیدا کنند.


 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

دلیل بازگشت وجه