تاریخ انتشار M12 Royale Pass و جوایز

تاریخ انتشار M12 Royale Pass و جوایز

تاریخ پایان BGMI M11 RP، تاریخ انتشار M12 Royale Pass و جوایز لو رفته

در طول تقریبا یک سال، BGMI به عنوان یکی از محبوب ترین عناوین بتل رویال در بازار بازی هند ظاهر شده است. میلیون‌ها کاربر در سراسر کشور از بازی منظم این بازی لذت می‌برند. توسعه دهندگان بازی برای افزایش تجربه بازی خود، هر از گاهی موارد جدیدی را معرفی می کنند.

با این حال، هیچ چیز با دیوانگی رویال پاس ماهیانه مطابقت ندارد. بازیکنان مشتاقانه منتظر انتشار RP (Royale Pass) هستند تا بتوانند ماموریت های انحصاری Pass را تکمیل کرده و جوایز مختلف موجود در آن را بدست آورند.


جزئیات پخش سیکل 2 فصل 6 ماه 12 رویال پاس در BGMI

تم در حال اجرا M11 (Month 11) Hidden Hunters Royale Pass قرار است در 17 ژوئن 2022 به پایان برسد و در نتیجه بخش RP تا 18 ژوئن 2022 قفل بماند. رویال Pass آینده M12 (ماه دوازدهم) در تاریخ 19 ژوئن وارد بازی خواهد شد. 2022 ساعت 07:30 صبح IST .

M12 RP جدید بر اساس تم «دنیای اسباب بازی» ساخته خواهد شد و در دو نوع مختلف عرضه خواهد شد. در حالی که نوع Elite Pass در 360 UC در دسترس خواهد بود ، نسخه Elite Pass Plus باید در 960 UC خریداری شود.


جوایز لو رفته که بازیکنان BGMI ممکن است در ماه 12 RP آینده ببینند

چندین کاربر یوتیوب که در کنار Krafton به عنوان آزمایش کننده BETA کار می کنند، اطلاعاتی را در مورد هر گونه به روز رسانی یا اضافه شدن بازی به بازی ارائه کرده اند. به طور مشابه برای Month 12 RP، آنها در ویدیوهای خود به برخی از نشت ها اشاره کرده اند.

بر اساس اطلاعات فاش شده، گذرنامه آینده C2S6 Month 12 Royale Pass از تم Toy World الگوبرداری خواهد شد. قرار است چندین آیتم جدید را معرفی کند که بازیکنان می توانند از آنها برای غنی سازی کیفیت موجودی خود استفاده کنند.

در حالی که بخش پولی حاوی پاداش‌های مضمون متعدد است ، بخش RP رایگان شامل چند جایزه برای بازیکنانی است که قادر به خرج کردن پول در خریدهای درون بازی نیستند.

در اینجا نگاهی به جوایز فاش شده انداختیم که قرار است در BGMI Toy World RP آینده گنجانده شود:

 • RP Rank 1: Captain Happy Set به همراه Crimson Flamegun Mosin Nagant
 • RP رتبه 5: Captain Happy Cover
 • RP رتبه 10: کیف حس ستاره ای
 • رتبه RP 15: Spacecraft Stun Granade، RP Avatar (M1) به همراه Grasp Victory Emote (موجود در برگه RP رایگان)
 • RP رتبه 20: زینت فضاپیما به همراه چتر نجات شمعی (موجود در برگه RP رایگان)
 • RP رتبه 23: Extreme Outlayer Cover (موجود در برگه RP رایگان)
 • RP Rank 25: Extreme Outlayer Set (موجود در برگه RP رایگان)
 • RP Rank 30: Fearlands Plane Finish همراه با Over Here Emote
 • رتبه RP 35: Cake Feast Win94 (موجود در برگه RP رایگان)
 • RP رتبه 40: Happy Times AUG
 • RP رتبه 48: پوشش جن بالا
 • RP رتبه 50: مجموعه جن بالا

کاربران همچنین می‌توانند با خرید کوپن‌های رتبه‌بندی RP (هزینه هر کوپن 1000 UC) و رتبه‌بندی تا 10 سطح RP در یک مرحله، از این پاداش‌های رتبه‌بندی شده بهره ببرند.


RP جدید حاوی یک بازی ماجراجویی نیز خواهد بود که بازیکنان BGMI را قادر می‌سازد تا از فصل‌های گذشته پاداش دریافت کنند. برای انجام این کار، آنها باید از RP Adventure Tokens برای بازی این بازی جدید آرکید استفاده کنند.


 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

دلیل بازگشت وجه